Nga Cakaj te Spiropali, ministrat shqiptarë më pak të ndjekur në Instagram (FOTO LAJM)

Të gjithë ministrat dhe ministret e qeverisë Rama, janë aktivë në rrjete sociale ku gjithësecili poston foto apo video të ndryshme nga aktivitetet e tyre në punë.

Edhe pse janë njerëz me pushtet, që marrin vendime të rëndësishme për vendin tone, duket se populli nuk ka aspak interes të ndjekë aktivitetet e tyre siç është rrjeti social Instagram.

Kjo vihet re pikërisht te numri i ndjekësve që ata kanë në “Instagram”. Për shembull, ministri i Jashtëm Gent Cakaj, numëron 7.145 ndjekës.


Shtuar 15.05.2020 11:21