Monika Kryemadhi thyen çdo pritshmëri: Shihni teksa lan enët e bën pompa (VIDEO)

Pavarësisht izolimit, pavarësisht se nuk është aspak një kohë e mirë për politikë, kryetarja e LSI dhe bashkëshortja e Presidentit Meta, di si t’a tërheqë vëmendjen.

Me anë të një postimi në story në Instagram, Kryemadhi shihet si kurrë më parë.

Si një zonjë shtëpie duke pastruar enët, ajo nis të bëjë pompo, një sfidë që po cmend internetin.

Kryemadhi ka pranuar sfidën e “shpallur” ndaj saj nga Daut Haradinaj,dhe ka sfiduar Olti Currin, Xhensila Myrtezajn, Bes Kallakun dhe Flori Dardhën. /albeu.com/


Shtuar 24.03.2020 15:39