“Krim dhe pafytyrësi”, Berisha dënon ashpër deklaratën e Veliut për 15 vjeçarin

Ka shkaktuar jo pak reagime, mënyra sesi kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu justifikoi dhunën ndaj 15 vjeçarit të Liqeni.

Sipas tij, djali vinte nga një familje problematike teksa publikoi një video të nënës së tij, video që rezultoi të ishte filmuar gjatë xhirimit të një filmi.

Pikërish për këtë deklaratë të Veliut ka reaguar edhe ish-kryeministri, Sali Berisha.

Statusi i Plotë:

Jashte imagjinate:
Ja ku arrine paftyresia dhe amoraliteti i kreut te narkopolicise se narkoshtetit trafikatit Geron Velia.

Imagjinoni cfare eshte ne gjendje te beje ky qe vetem njeri nuk mund te quhet!

Lexoni ketu per poshtersine e manipulimit te Narkotrafikantit Geron Velia ne krye te policise.

Ai perdor video nga xhirimi i nje filmi ne te cilin nena 15 vjeçarit te torturuar shazerisht nje jave me pare tek Liqeni nga narkohorra me uniforme zonja Çobo loste nje role me revole loder per te sulmuar para mediave dhe paraqitur ate si nje grua ordinere ! Krim! Pafytyresi!


Shtuar 29.05.2020 15:18