I njohur për vajzat e kaçurrelat, kryetarja i tërheq vëmendjen deputetit “donzhuan”

Kostaq Papa është deputet i opozitës së re, i cili u fut në Kuvend pas djegies së mandateve nga deputetët.

Ai u bë i njohur për shqiptarët pas fjalimit të tij viral, mbi rininë, vajzat dhe kacurrelat.

Ditën e sotme, nënkryetarja e Kuvendit Vasilika Hysi i ka tërhequr vëmendje deputetit të opozitës së re Kostaq Papa për përdorim të celularit gjatë seancës plenare.

“Kostaq Papa kujdes me telefonin, deri këtu u dëgjua biseda”, tha Hysi. /albeu.com/


Shtuar 28.05.2020 11:15