HOROSKOPI/ Kujdes me fjalët që nxirrni nga goja, kjo shenjë të mendohet dy herë

Dashi

Dashuria: Mund të ketë prova në dashuri sot. Sidoqoftë, nëse e doni një person dhe përpiqeni ta vini gjithmonë në provë, në afat të gjatë ai mund të lodhet! Surpriza vijnë për beqarët dhe për ata që kanë mbyllur një histori të rëndësishme, po vijnë dashuri të reja.

Puna: Në këtë periudhë është e rëndësishme të bëni zgjedhje profesionale që do të japin fryte më shpejt nga sa mendoni.

Demi

Dashuria: Dita mund të zhvillohet me negativitet për shkak të disa mendimeve që mundojnë mendjen tuaj. Një propozim dashurie mund ta ndalonte këtë negativitet. Këto ditë, beqarët do të kenë një ide të qartë se si ndjehen ndaj një personi.

Puna: Takimet dhe bashkëpunimet e reja do të zgjidhin situatën tuaj dhe do të sjellin një lajm të mirë.

Binjakët

Dashuria: Mos lejoni që nervozizmi juaj të peshojë ata përreth jush dhe lini të tjerët të lirë të veprojnë në mënyrën e tyre. Ndonjëherë ju jeni tepër posesiv. Beqarët do duhet të veprojnë në mënyrë racionale dhe të eleminojnë disa miqësi.

Puna: Kohët e fundit ju irritoheni lehtësisht me kolegët, mbase mund të gjeni më shumë solidaritet nëse e lini të shkoni.

Gaforrja

Dashuria: Një ditë emocionuese, edhe nëse me Saturnin përballë mund të ketë probleme. Në dashuri keni nevojë për më shumë garanci nga i dashuri juaj. Nëse jeni vetëm dhe po njihni dikë, doni më shumë qartësi dhe gjithashtu kërkoni sinqeritet.

Puna: Ju jeni më të përgjegjshëm dhe gjërat janë edhe më të mira në punë, por ende nuk keni marrëveshjen e duhur.

Luani

Dashuria: Çiftet që kanë kapërcyer momentet e krizës do të jenë në gjendje të jetojnë një ditë me të vërtetë të fortë dhe do ta shikojnë të ardhmen me besim më të madh. Beqarët do jenë në gjendje të bëjnë njohje të reja dhe të kalojnë një mbrëmje ndryshe nga zakonisht.

Puna: Problemet e komunikimit në punë mund të shfaqen sot dhe dallimet me kolegët mund të rriten.

Virgjëresha

Dashuria: Pjesa e dytë e ditës së sotme do të jetë shumë interesante, do të keni një mirëkuptim të mirë me partnerin tuaj dhe jeni në një gjendje të fortë që reflektohet në marrëdhëniet me të tjerët. Beqarët do ndiejnë nevojën për të qenë vetëm për një kohë për të menduar se çfarë të bëjnë.

Puna: Marsi sot ka një aspekt interesant dhe në punë shumë prej shenjave do të thirren për të bërë një zgjedhje të rëndësishme.

Peshorja

Dashuria: Ata që kanë bërë propozime në dashuri nuk kanë marrë ende përgjigje. Marsi është pozitiv dhe do të sjellë një pasion të ri. Beqarët do jenë në gjendje të veprojnë pa impuls dhe të ndërthurin situata të paqarta, vëmendje ndaj dashurive të së kaluarës.

Puna: Në këtë periudhë do të ketë një mënyrë për të rikuperuar punën, dhe gjithashtu do të jeni në gjendje të pohoni vetë.

Akrepi

Dashuria: Sot nëse keni një problem në familje, mund të përpiqeni ta zgjidhni atë. Mundësia e sjelljes së harmonisë në marrëdhënien në çift varet gjithashtu nga kjo. Për beqarët do ketë shumë takime, të gjitha shumë interesante.

Puna: Horoskopi njofton se konfirmimi ose një risi e këndshme e papritur në punë mund të vijnë sot, shfrytëzojeni.

Shigjetari

Dashuria: Nga pikëpamja sentimentale, të gjithë ata që nuk janë të përfshirë në një lidhje, tani kërkojnë diçka të re. Pak do të jenë në gjendje të mbështeten në marrëdhënie me të vërtetë të vlefshme. Ata që kërkojnë një shpirt binjak mund të kenë vështirësi.

Puna: Disa marrëveshje ose kontrata të lidhura në të kaluarën duhet të rishikohen. Tani për tani shumë gjëra varen nga ekuilibri.

Bricjapi

Dashuria: Situata e sotme në familje është pak e rëndë dhe nuk mund të qëndroni më tek njerëzit që janë mbështetur shumë tek ju. Në marrëdhëniet që kanë zgjatur shumë kohë, duhet pak më shumë durim. Zemrat e vetmuara do të duhet të përpiqen të gjejnë një ekuilibër.

Puna: Dita shumë e ngarkuar në nivelin e punës, jeni të stresuar, por së shpejti do të keni mundësinë të rikuperoheni.

Ujori

Dashuria: Hijet që ju kanë përhumbur ditët e fundit duket se janë të destinuara të veniten dhe marrëdhëniet që kanë arritur të shkojnë më tej do të jenë më të lehta për tu menaxhuar. Edhe beqarët ishin të shqetësuar dhe nervozë dhe kjo shkaktoi qëndrime të paarsyeshme.

Puna: Dikush sot do të thirret për të zgjidhur një problem pune, me të cilin nuk e imagjinuan kurrë se do të përballeshin.

Peshqit

Dashuria: Pjesa e parë ditës së sotme do të jetë interesante, ndërsa disa probleme mund të shfaqen pasdite. Kushtojini vëmendje nëse ka ndonjë gabim në dashuri. Kjo nuk është koha e duhur që beqarët të tërheqin tregimet e kaluara.

Puna: Sot, emërimet në biznes do të jenë gjithashtu të mundshme përtej orëve normale, largohuni dhe jepini vetes një lehtësim.


Shtuar 15.03.2020 21:54