HOROSKOPI/ Bëni mirë të jeni i sinqertë, sot ju presin sfida

Dashi

Hëna në Akrep dhe Mars, sundimtar i shenjës suaj, në një pozicion fantastik. Mundësi të mira do vijnë para jush në punë së bashku me atmosferën e Pashkëve. Interesi i madh që i krijoni gjinisë së kundër do ju ndihmojë të krijoni marrëdhënie të reja shumë shpejt. Ata që janë në çift do të përjetojnë momente shumë të forta, në veçanti nga një këndvështrim erotik.

Demi

Do jeni të vëzhguar gjatë gjitë kohës nga sytë e të gjithëve, si për mirë ashtu edhe për keq. Për mirë sepse do merrni kënaqësi profesionale dhe për keq sepse mund të përballeni me zilinë e njerëzve përreth. Sado romantike të jetë marrëdhënia në çift, sërish nuk e mbani dot të qëndrueshme.

Binjakët

Hëna në Fushën e Gjashtë. A keni shkrime apo dokumenta për t’i rregulluar? Kjo është koha e duhur për ta bërë atë dhe gjithashtu për të hedhur çdo gjë që nuk është e nevojshme ose që nuk ka më asnjë përdorim. Në një nivel personal keni gjithçka që dëshironi: energji, ton muskujsh, palestër fizike, bukuri dërrmuese, bukuri joshëse.

Gaforrja

Momente magjike priten të kaloni me partnerin dhe fëmijët. Mbëmja do të jetë me të vërtetë e shkëlqyer: ju do të keni të gjithë sigurinë që dëshironi e asnjë gjë mund t’ju mërzisë. Kujdesuni për punën dhe shpenzimet e moderuara. Përsosni një ide, një projekt të ri.

Luani

Një problem i vjetër shfaqet përsëri në familje; mos u bëni të pavendosur, përballuni me situatën dhe mbani mend se e vërteta është gjithmonë gjëja më e mirë. Me Venusin në fushën e njëmbëdhjetë, sqaroni zemrën tuaj. Marrëdhënia në çift nuk ju kënaq, nuk mund t’ju ngrohë zemrën tuaj dhe është e lehtë që morali të mos jetë i lartë.

Virgjëresha

Humori juaj i mirë do mbizotërojë gjatë gjithë ditës së sotme. Do keni takime dhe kontakt me njerëz të pazakontë! Fat në punë dhe shumë mundësi për të zgjeruar botën tuaj. Marrëdhënia në çift është qetësuar më në fund, shumë lajme për beqarët.

Peshorja

Ndonjëherë keni nevojë të bëni një pauzë për reflektim. Përpiquni që në punë dhe investime të mos e teproni. Sa më të kujdesshëm të jeni aq më pak probleme do keni. Në fushën e dashurisë gjithçka do jetë perfekre, do ndiheni në qiellin e shtatë. Do përjetoni emocione të bukura dhe takime interesante.

Akrepi

Hëna në shenjën tuaj do e bëjë gjendjen shpirtërore të mrekullueshme, veçanërisht nëse keni një ide apo projekt ambicioz në duart tuaja. Do të keni takime dhe njohje të reja që do t’ju vijnë në ndihmë si në fushën profesionale dhe atë private. Jini të aftë të mbani një sekret që ju është besuar nga një mik i ngushtë.

Shigjetari

Duhet një pushim emocional pas lodhjes dhe trazirave të ditëve të kaluara. Shijoni qetësinë dhe relaksin që ju ofron kjo e premte. Edhe nëse nuk mund të jetë një ditë spektakolare do keni mundësi të madhe të reflekton dhe të organizoni ndonjë program të veçantë për Pashkë. Nëse jeni artist, do të keni frymëzim të vazhdueshëm. Kujdesuni për pamjen dhe ushqimin.

Bricjapi

Sot do jeni plot energji, të gatshëm për të shkuar drejt suksesit dhe do arrini çdo qëllim tuajin. Idetë tuaja inovative marrin rezultate të shkëlqyera, ju mund të mbështeteni në intuitat tuaja për të bërë zgjedhje të mira. Trajtoni çdo sëmundje sezonale me dietë dhe mjete juridike natyrore. Aktiviteti fizik do të jetë një kurë e vërtetë për gjendjen shpirtërore.

Ujori

Bëni mirë të jeni i sinqertë me veten tuaj dhe të shihni në mënyrë transparente gjërat që jeni përpjekur t’i shmangni këtë kohë. Mos u ndjeni fajtor nëse gjërat nuk rezultojnë ashtu siç duhet, veçanërisht nëse keni një biznes të pavarur. Marrëdhënia me partnerin mund të jetë në rrezik.

Peshqit

Yjet ju japin një mbështetje të madhe këtë ditë. Duke përzier qartësinë e ideve, imagjinatës, simpatisë dhe komunikimit, do të arrini në marrëveshje fitimprurëse që do t’ju bëjnë të vlerësoni në punë. Nëse keni një jetë të qëndrueshme në çift, do bëhët edhe më e bukue; nëse jeni beqarë flirtimet do të jenë të lehta për ju. Mos e lini pas dore shëndetin tuaj.

Shtuar 10.04.2020 06:08