“Gafa” e Ramës: Flet për higjenë por thonjtë i ka të paprerë (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama aktualisht po mban një mbledhje të jashtëzakonshme me qeverinë në lidhje me situatën që po shkakton koronavirusi.

Teksa flet për të prekurit, shmangien e ambjenteve publike dhe për një higjenë të rreptë ajo që bie në sy gjatë transmetimit live, është pikërisht gishti tregues i dorës së majtë të kryeministrit thoi i të cili është paprerë.

Nuk e dimë nëse ky është një “fiksim” i çuditshëm i kryeministrit apo pakujdesi e tij./albeu.com


Shtuar 10.03.2020 15:13