E FUNDIT/ Vetëvaret në burg 43 vjeçari

Një i burgosur i ka dhënë fund jetës në burgun 313 në Tiranë.

I burgosuri është identifikuar si Bilal Hasani, 43 vjeç nga Kukësi dhe banues në Kamëz qëndronte në paraburgim, në pritje të dënimit.

Ai ishte arrestuar për vjedhje.

43-vjeçari është vetëvarur me çarçaf në banjën e qelisë, ndërsa kanë qenë gardianët, që kanë gjetur trupin e pajetë.


Shtuar 21.02.2020 08:26