Tirana e pafat me shtyllat, luan mirë por eliminohet nga Crvena Zvezda (VIDEO)

Tirana është eliminuar nga Champions League.

Bardheblutë edhe pse zhvilluan një ndeshje mjaft të mirë me dy shtylla nga Muci dhe Cobbinah nuk ja dolën dot të avanconin më tej.

Ishte goli i Tomane në minutën e 62 që i siguroi fitoren Crvena Zvezdës.

Ndërkohë, Tirana do të luajë tashmë në turin e tretë kualifikues të Europa League ku do të kërkojë kualifikimin në këtë turne. /albeu.com/


Shtuar 25.08.2020 19:53