Sherr në familjen në Kamëz, burri ther gruan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në një familje në Kamëz.

Burimet bëjne me dije se pas një sherri në familje, burri ka goditur me thikë në shpatull bashkëshorten.

Mësohet se zonja në fjalë është shoqëruar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Është e paqartë si ndodhi ngjarja dhe çfarë e shkaktoi kònfliktin mes çiftit, ndërsa pòlicia bën me dije se burri i identifikuar me incialet F.K., 56 vjeç u shoqërua për në pòlici.

Tiranë/Informacion paraprak: Më datë 25.07.2020, rreth orës 22:00, në Bathore, gjatë një kòlnflikti për motive të dòbëta shtetasi F.K., ka gòditur me një mjet të fortë në shpatull bashkëshorten e tij duke e dèmtuar lehtë, pa pròbleme për jetën.

Shtetasi F.K., 56 vjeç, u shoqerua në Komisariatin e Pòlicisë Nr.5, për veprime të metejshme. Grupi hetimor dhe shërbimet e Pòlicisë vijojnë puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 25.07.2020 20:34