Shënohen 3 raste me COVID-19 në një fasoneri në Tiranë

Janë shënuar të tjera raste me COVID-19 në kryeqytet, Tiranë.

Mësohet se 3 punëtore të një fasonerie në Tiranë rezultojnë me COVID-19.

Punëtorëve iu morën tamponët dhe rezultuan me koronavirus duke marrë edhe 15 tamponë të tjerë të fasonerisë në fjalë.

Fillimisht u konfirmua pozitive edhe përgjegjësja e fasonerisë. /albeu.com/


Shtuar 29.04.2020 18:53