E FUNDIT/ Rritet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri

Është rritur ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 28 raste të reja duke e çuar numrin total të të prekurve nga koronavirusi në 174.

Zonat më të prekura deri më tani janë Tirana, Fieri dhe Durrësi.

vijon…


Shtuar 26.03.2020 10:16