Ndërron jetë minatori në minierën e Bulqizës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë.

Një minator ka humbur jetën teksa punonte në një minierë në zonën e Martaneshit.

Mësohet se viktima është shtetasi me iniciale A.Gj., 50-vjec.

Sipas informacioneve të para mësohet se minatori është goditur nga një masiv dheu teksa punonte dhe ka ndërruar jetë. /albeu.com/


Shtuar 24.06.2020 09:01