22 raste të reja me koronavirus në vend, si po luhatet kurba

Janë konfirmuar 22 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Shkon kështu në 584 numri i të infektuarëve.

Lajmi i mirë është se 13 persona të tjerë janë shëruar.

Nga rastet ereja 3 janë në Shkodër dhe dy në Tiranës, në Krujë, 5 raste pozitive dhe në Kurbin 12 raste të reja.

vijon…


Shtuar 20.04.2020 09:02