Dikur apo sot? Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Greta Koçit (FOTO LAJM)

Sot ajo konsiderohet si një ndër vajzat më simpatike të skenës shqiptare.

Greta Koci duket se ka shumë pak lidhje me Gretën e vogël 16 vjeçare.

Sic mund t’a shihni edhe në galerinë e bashkëngjitur lajmit, ndryshimi i saj në pamje është vërtet i madh.

Dhe sic kuptohet nuk kemi të bëjmë me rritjen në moshë, por falë ndërhyrjeve estetikë të bëra nga ajo në fytyrën e saj.

Pavarësisht kësaj, Greta është një ndër këngëtaret me jetën private më hermetikë të mundshme, duke i qëndruar larg medias dhe duke iu përkushtuar shumë karrierës së saj. /albeu.com/


Shtuar 3.10.2020 20:19