4 persona të arrestuar, policia “blindon” befasisht Vlorën

Policia e Vlorës ka zhvilluar një operacion për kapjen e personave të shpallur në kërkim për vepra penale që lidhen kryesisht me kultivimin dhe trafikimin e lëndëve narkotike.

Burime bëjnë me dije se aksioni është përqendruar kryesisht në fshatrat e lumit të Vlorës, ndërsa 4 persona janë arrestuar në fshatin Kote.

Po ashtu të njëjtat burime bëjnë me dije se një prej personave të arrestuar është i dyshuar për djegien e një makine në qytetin bregdetar të Vlorës.


Shtuar 14.01.2020 17:23