22-vjeçari shqiptar zhduket pa lënë gjurmë në Greqi, kërkohet ndihma e qytetarëve

Një i ri shqiptar është zhdukur pa asnjë gjurmë në Greqi, dhe familjarët janë shumë të shqetësuar.

Policia greke kërkon ndihmën e qytetarëve për të gjetur një të ri shqiptar, pasi rezulton se është zhdukur nga banesa e tij.

22-vjeçari banues në Kato Lakatameia u largua nga banesa e tij rreth orës 6 të mëngjesit.

22 vjeçari përshkruhet si jo shumë i gjatë. Herën e fundit, ai është parë me pantallona të errëta, atlete të bardha dhe një xhaketë. /albeu.com/


Shtuar 4.02.2020 19:50