U përfolën për lidhje, reperi nuk i reziston dot videos joshëse së Kejvinës (FOTO LAJM)

Prej kohësh, modelen shumë të bujshme, Kejvina Kthella e kemi parë të vazhdojë karrierën e saj në Amerikë.

Por pak kohë më parë modleja u pa në shoqërinë e Seven Saraçi, ku ky i fundit publikoi disa video, teksa shihet duke u përqafuar me Kejvinën, shkruan Albeu.com.

Videot janë fshirë menjëherë, por në rrjet nuk ka kaluar shumë për të lindur dyshimet se diçka më shumë se shoqëri ka mes Kejvinës dhe reperit, Seven Saraçi

Kejvina mohoi gjithçka, por së fundmi në videon e shumë përfolur të modeles ku ka dalë mjaftë seksi dhe tërheqëse, nuk mungon as komenti i Seven.

Reperi i ka komentuar Kejvinës emoji me sy me zemër të cilën ja ka kthyer edhe modelja./albeu.com/


Shtuar 29.02.2020 08:56