Tri vajzat e famshme shqiptare veshin (pa)dashur të njëjtin fustan (FOTO LAJM

Ndodh ndonjëherë që edhe VIP-at të zgjedhin të njëjtin fustan.

Dhe kjo shpeshherë konsiderohet si një pakujdesi por edhe thjesht gusto e njëjtë.

Lori Hoxha, Nora Istrefi dhe Soni Malaj janë shfaqur të veshura me të njëjtin fustan. Nora e veshi në klipin “M’ke mungu” ndërsa Soni dhe Lori për të dalë një mbrëmje.

Fustani kushton vetëm 91 dollarë në internet dhe mesa duket vajzat e kanë preferuar të treja. /albeu.com/


Shtuar 6.06.2020 11:21