Totalisht i dedikuar, Erosi publikon foton intime me Oriolën (FOTO LAJM)

Oriola dhe Eros padyshimë mbajnë “kurorë” si një ndër çiftet më të komentuar të kësaj vere.

Gjithmonë e më shpesh deklaratat e dyshes për njëri-tjetrin kanë vërtetuar dashurinë e çiftit e cila duket se është në ditët e saj më të mira.

Futbollisti ka ndryshuar së fundmi foton e profilit duke vënë një foto teksa puthet me modelen dhe njëkohësisht duke i vënë edhe “vulën” lidhjes së tyre./albeu.com/


Shtuar 29.08.2020 09:25