Do largohet nga Shqipëria? Kush do ta zëvëndësoj këtë vit Renaton në “Hell’s Kitchen” (FOTO LAJM)

Lajmi së Renato Mekolli do largohej nga Shqipëria duke lënë kështu emisionin “Hell’s kitchen” dhe bisnesin e tij mori dhenë, por mesa duket shefi i kuzhinës thjesht paska “luajtur” paksa me ndjekësit.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli ka lajmëruar nisjen e sezonit të tretë të programit ‘Hell’s Kitchen Albania’.

“Hell’s Kitchen Albania 3, a jeni gati? Javës tjetër fillojnë aplikimet, behuni gati për një HK3 të fuqishëm”, ka shkruar Renato krah fotos në kuzhinën e famshme duke treguar se ai do të jetë përsëri pjesë e spektaklit./albeu.com/


Shtuar 20.06.2020 06:33