Ju publikuan të gjitha operacionet, reagon për herë të parë Arbenita (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme një foto nga një klinikë e huaj ku tregonte qartë ndërhyrjet estetike që Arbenita kishte kryer në fytyrë bëri xhiron e rrjetit.

Nga pamjet, Arbenita ka kryer një ndërhyrje me fillers (mbushës) në hundë, drejtim nofulle, si dhe ka realizuar trendin më të ri të kozmetikës, “Sytë dhelpër”.

Modelja u “zhduk” edhe nga rrjetet sociale duke lënë më shumë dyshime se kjo ishte arsyeja e zhdukjes së saj.

Por ajo është rikthyer për të bërë një reagim rreth kësaj foto.

“E mësuar me shpifjet e juaja.”, shkruan modelja pa asnjë sqarim tjetër./albeu.com/


Shtuar 20.06.2020 06:46