Tërboi rrjetin me videot sensuale, mësoni sa i kushtuan bikinit Nora Istrefit (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka dalluar gjithmonë për zgjedhjet e saj mjaft të veçanta dhe veshjeve luksoze në videoklipe, por edhe në jetën e përditshme.

Së fundmi ajo ka pozuar me një palë rroba banjë të shndritshme nga pishina e shtëpisë së saj, duke shfaqur dhe format perfekte fizike.
Sipas faqes ‘Whattheyëearin’, bikini nga firma e njohur e Alessandra Rich kushtojnë 195 euro, syzet e diellit nga ‘Balmain’ 750 euro dhe vathët ‘Floramazona’ 300 euro. Në total ‘look-u’ i Norës në një ditë të zakonshme teksa shijon diellin shkon në 1245 euro.

Me siguri kjo shifër nuk është aspak surprizë për ndjekësit e saj, të cilët i njohin mirë tashmë zgjedhjet e këngëtares.


Shtuar 25.08.2020 07:21