Televizion dhe format i ri, zbulohet emisioni që rikthen Kiara Titon në ekran (FOTO LAJM)

Pasi bëri një pushim nga ekrani dhe i mungoi publikut, Kiara Tito lajmëroi rikthimin në televizion.

U përfol se Kiara do të mbaj një emsion mode, lajme të cilat i konfirmoi vetë modratoria. Spektakli do të quhet Make Up Show mëson Albeu.com.

Ky emision do të jepet pranë televizionit “ABC News”, dhe do te jetë shumë shpejt ne transmetim./albeu.com


Shtuar 5.02.2020 08:58