Të gjithë u fiksuan me look-un e ri të Rudina Magjistarit, por ishte një “gënjeshtër” (FOTO LAJM)

Ditën e sotme nëpërmjet postimeve në Instagram, Rudina Magjistari tregoi se ka lyer flokët e kuqe.

Moderatorja dukej se kishte hequr dorë nga flokët bjonde dhe Vitin e Ri e priti me një ndryshim.

Ndjekësit e saj e pëlqyen shumë dhe në komente nuk munguan fjalët pozitive.

Por, mesa duket kjo ka qenë një gënjeshtër nga ana e Rudinës.

Në përfundim të emisionit të sotëm ajo tha se nesër do të jetë sërish bjonde.

“Nesër rikthehemi me flokë bjonde”, u shpreh Rudina.


Shtuar 7.01.2020 09:27