Stresi dhe Keisi hedhin pas krahëve keqkuptimet, reperi zbulon bisedat e gjata (FOTO LAJM)

Marrëdhënia e Stresit dhe Keisit ka qenë gjithmone në qendër të vëmendjes për shkak të probleme që kanë patur. Keisi vendosi të largohej prej reperit, duke u zhvendosur sërish në Kanada, aty ku dhe jetonte para se të martohej me Stresin.

Megjithatë edhe pas ndarjes, ata u përfolën mjaft pasi reperi deklaronte shpesh se ishte akoma i dashuruar me bukuroshen. Dhe më në fund duket se ata kanë lënë çdo gjë pas dhe kanë vendosur t’i japin një tjetër shans lidhjes së tyre.

Këtë e ka zbuluar vetë Stresi, me anë të një foto ku duket që ka filluar të flasë sërish me Keisin. Ai ja ka shënuar emrin “E preferuara ime”, duke treguar edhe një herë sa shumë e do. “Tag kush ka fillu me fol si dikur”, shkruan reperi, i cili duhet të jetë mjaft entuziast për këtë fillim të ri.


Shtuar 4.03.2020 09:12