Rikthehet në Instagram vajza e ish-deputetes shqiptare, provokon me fotot me bikini (FOTO LAJM)

Pasi u zhduk për disa ditë nga rrjeti, vajza shumë e përfolur e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda, është rikthyer dhe me foto mjaft provokuese.

Ada ka publikuar nga karantina një foto me rroba banjo të kuqe të cilat i tregojnë mjaft bukur format trupore.

21 vjeçarja është komentuar i gjithmonë shumë dhe gjithashtu foto është pëlyqer me mijëra herë./albeu.com/


Shtuar 1.05.2020 08:50