Pushime të zjarrta, vajzat e famshme shqiptare “pushtuan” Instagramin me bikini (FOTO LAJM)

Verës i erdhi fundi dhe vajzat e famshme kanë shfrytëzuar këtë stinë të nxehtë për “t’i nxjerrë fundin” edhe Instagramit.

Garderobën e tyre verore, mes të cilave gjejmë dhe disa nga bikinit më të vogla që njeriu ka parë ndonjëherë u reklamuan mjaftueshëm këto muajt e fundit.

Dike pirë koktejle në plazh apo buzë pishinës ato po shijojnë tashmë rrezet e diellit pas disa muajsh izolim.

Në fotogalerinë e mësipërme do të gjeni vajzat shqiptare që po shkëlqejnë në bikini, nga Luana Vjollca, Kejvina dhe të gjitha me rradhë./albeu.com/


Shtuar 7.09.2020 13:34