“Plasën çokollatat”, kush është biznesmenia që i ka “vjedhur” zemrën Arbër Çepanit (FOTO LAJM)

Ish-fituesi i Big Brother 1, por edhe moderatori i disa prej emisioneve të ndryshme Arbër Cepani ka folur për jetën e tij private.

Në një intervistë për emisionin “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora, ai ka treguar se tashmë është në një lidhje me një vajzë që nuk është publike.

Vajza që i ka rrëmbyer zemrën është në botën e biznesit.

Rudina Dembacaj: Të flasim pak për dashninë, çfarë po ndodh me jetën tënde Arbër, po them nga ajo e vërteta nga ajo që të vlon gjaku ?

Arbër Cepani: Besoj e kam dhe atë lloj dashurie.

Rudina Dembacaj: Po pse se bën publike apo nesër e ndërron dhe pse ta bësh të famshme kot vajzën e huaj?

Arbër Cepani: Personi në fjalë nuk është person publik mbi të gjitha dhe nuk kam dashur që ta ngatërroj.

Rudina Dembacaj: Ta bësh të famshme domethënë, po që bën mirë Arbër.

Arbër Cepani: Ajo është në botën e biznesit, është sipërrmarrëse, doja dikë në botën e biznesit sepse në fund të ditës dhe kuptojmë shumë më njeri-tjetrin.


Shtuar 5.01.2020 09:01