“Përshëndeteni hundën time të re”, Aulona Musta ndan me ndjekësit rezultatet e operacionit (VIDEO)

Moderatorja e njohur Aulona Musta para disa ditësh ka bërë një ndërhyrje plastike në hundë dhe dje ajo ka treguar rezultatin.

Aulona ka publikuar në llogarinë e saj të Instagramit video dhe foto me “hundën e saj të re”, siç shprehet vetë Aulona.

Moderatorja ka treguar se ndihet shumë e kënaqur me rezultatin, aq sa nuk e shpreh dot as me fjalë.

“Epo pershendeteni pak hunden time te re. Ketu jam dy ore pasi kisha hequr ate gjene te hunda, qe akoma s’e kam marre vesh si quhet, allcia hundes me duket. Sinqerisht kete rezultat nuk e prisja as pas dy muajsh, jo me pas dy oresh”, shkruan Aulona.


Shtuar 13.02.2020 10:32