Për darkë te Arbana dhe Eduarti, Besi dhe Xhensila tregojnë lidhjet e ngushtë me çiftin (VIDEO)

Nuk është hera e parë që çiftet Arbana-Eduart dhe Xhensila-Besi i shihim në shoqërinë e njëri-tjetit.

Mesa duket përveç raporteve të punës, kolegët kanë krijuar dhe shumë miqësi bashkë.

Mbrëmjen e djeshme të katërt kanë darkuar në shtëpinë e Arbana Osmanit, ku moderatorja ka shpalosur edhe njëherë aftësitë e saj për kuzhinën duke gatuar me shumë dashuri për të ftuarit, siçshihet edhe në videot e bashkangjitura./albeu.com


Shtuar 17.01.2020 08:14