Moderatorja bukuroshe e sportit tregon të vërtetën për ndërhyrjet plastike (FOTO LAJM)

Lei Kraja është një nga moderatoret e sportit më simpatike. Përveç pasionit për sportin, Lei bie në sy edhe për tiparet e theksuara brune. Por a ka ajo ndërhyrje në fytyrë?

Lei i është përgjigjur së fundmi një ndjekësi që e pyet për buzët. “Deri më tani asgjë s’kam bërë! Dhe për momentin s’kam ndërmend. Nuk jam kundër.

Kam plot defekte, po jam 100% bio”, shkruan moderatorja dhe postimin e shoqëron me një foto nga fëmijëria për të treguar buzët e plota.

Me sa duket, Lei nuk i paragjykon aspak ndërhyrjet estetike, megjithatë vetë nuk e ka ndjerë të nevojshme të bëjë gjë.


Shtuar 6.04.2020 13:13