Nuk di të ndalet, fotot me bikini të vajzës së ish-deputetes trazojnë rrjetin (FOTO LAJM)

Në fillimet e saj u përfol në media si vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda, e listuar ndër maturantet më tërheqëse. Më pas për Ada Dedën nuk u resht së foluri.

Studentja e gazetarisë, tashmë në rolin e modeles, tërheq shpesh vëmendjen e medias. Pozat e saj sensuale si dhe pamja tërheqëse e kanë renditur ndër vajzat më tërheqëse në vend. Ada këtë herë duket e mrekullueshme në fotot e fundit që ka publikuar nga pushimet.

Ajo ka pozuar e veshur me bikini me printe në ngjyrë jeshile, duke nxjerrë në pah format e trupore. Sigurisht, nuk mund të anashkaloheshin në këto pastime dhe të pasmet e saj bombastike.

“E butë dhe e freskët”, shkruan Ada krah fotove, të cilat nuk kanë kaluar pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

“Boll postove për sot se na çmende”, ishte komenti i njërit prej tyre.

Pavarësisht se mbaroi vitin e tretë të studimeve në degën e gazetarisë, në një intervistë në vitin 2018, Ada ka rrëfyer se ka dëshirë të merret me politikë dhe nuk përjashton një projekt politik në të ardhmen.


Shtuar 28.08.2020 06:39