Del përgjigja, Oriola Marashi kryen testin e Covid-19 (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Oriola Marashi ka kryer testin për Covid-19. Ajo ka dashur të zbulojë nëse është e infektuar apo jo me koronavirus.

Mirëpo, fatmirësisht testi ka rezultuar negativ dhe Oriola e ka ndarë me të gjithë rezultatin.

Modelja e ka postuar në Instastory dhe ka shkruar” Mbrohuni!”. Oriola ka qenë në Turqi kohët e fundit, prandaj ende nuk dihet nëse ka patur simptoma apo i është nënshtruar testit që të kishte mundësinë për të lëvizur jashtë vendit.

Kujtojmë që prej disa muajsh ajo është në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me futbollistin Eros Grezda.


Shtuar 28.08.2020 06:35