Nora Istrefi dhe Jonida Maliqi bëjnë “xing” me fustanin mijëra eurosh (FOTO LAJM)

E para e veshi Jonida.

E mirënjohur tashmë si ikonë e modes në Shqipëri, këngëtarja e kombinoi futanin e gjatë ngjyrë bezhë me taka të të njëjtës ngjyrë, flokë të kapura dhe grim të lehtë.

Jo më larg se sot këtë fustan ja pamë të veshur edhe Nora Istrefit e cila nuk zhgënjeu aspak me dukjen në këtë fustan, shkruan Albeu.com.

Por me siguri të gjithë jeni kurioz se sa ka kushtuar fustani që kanë zgjedhur këngëtaret.

Faqja “What They Wearin” ka zbuluar se fustani është i “Alessandra Rich” dhe kushton plot 3,650 euro.

Nora e kishte komebinuar me vath të të njëjtës firmë të cilat kushtonin 465 euro.

Vendoseni ju se kujt nga këngëtaret i shkon më shumë./albeu.com/


Shtuar 3.03.2020 14:37