Në qytetin e dashurisë, si filloi 2020 për Eduartin dhe Arbanën (FOTO LAJM)

Arbana dhe Eduarti nuk kanë bërë akoma vitin që lidhja e tyre është bërë publike, por në kaq pak kohë çifti është ka bërë goxha udhëtime krah njëri-tjetrit.

As Vitin e Ri dyshja nuk ka dashur ta pres në Shqipëri, por në qyetitn e dashurisë, Paris.

Ditën e sotme secili ka publikuar foto në Instagramin e tij duke treguar se janë në Paris.

“Viti i ri fillon këtu”, shkruan Arbana në foton ku duket mjaft e lumtur./albeu.com


Shtuar 2.01.2020 12:30