Në foton e fundit me familjen, Georgina sapo ngriti sërish dyshime për shtatzaninë (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo shfrytëzoi në maksimum një ditë të nxehtë në Itali, pasi së bashku me gruan dhe fëmijët e tyre kaluan një ditë me biçikleta.

35-vjeçari së fundmi është rikthyer në Torino, pasi iu dha drita jeshile për t’u kthyer në stërvitjen e skuadrës së parë në Juventus.

Ylli portugez ishte vendosur në ishullin e tij të lindjes Madeira, marrë parasysh që ai dhe familja e tij hynë në bllokim mes pandemisë së koronavirusit.

Fansat ndër tjerash kohëve të fundit kanë spekuluar se Ronaldo po bëhet baba për herë të pestë për shkak të disa postimeve të fshehta të Georginas, e cila edhe në foton e fundit të futbollistit duket se ka mbuluar barkun me çantën, rastësisht ose jo.

Ajo publikoi një foto javën e kaluar në të cilën duket se po mbante barkun.


Shtuar 29.05.2020 07:45