“Më zgjatet jeta”, Marina tregon prapaskenat e punës me Julin dhe Gentin (FOTO LAJM)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon shpesh foto nga xhirimet e spektaklit “Klanifornia” pranë aktorëve të njohur të humorit.

Së fundmi Marina ka publikuar një foto nga xhirimet e puntatës së rradhës pranë Julian Dedës dhe Gentian Zenelajt. Ajo shkruan se i zgjatet jeta duke qeshur me dyshen.

“Mua më zgjatet jeta duke qeshur me Julin dhe Gentin”, ka shkruar Marina, duke treguar se gjatë xhirimeve nuk mungon humori dhe të qeshurat.


Shtuar 29.05.2020 07:40