Miliarderja Kylie Jenner nuk pyet për pandeminë, thyen rregullat në ditëlindjen e shoqes (FOTO LAJM)

Pandemia e koronavirusit nuk e ka ndaluar miliarderen Kylie Jenner të festojë 23 vjetorin e shoqes së saj të ngushtë.

Ylli i “KUWTK” ka thyer të gjitha rregullat dhe masat ndaj Covid-19 për hir të Stassie-s.

Kylie ka shijuar festën me bukuroshen bjonde e disa miq të përbashkët pa vendosur maska e pa respektuar distancimin social.

Për më shumë shihni foton.


Shtuar 11.06.2020 07:24