Megi Pojani mirëpret komentin: Meqë u mbyllën faqet +18 do të vizitojmë profilin tënd (FOTO LAJM)

Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Shoëbizin shqiptar.

Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në Hostel by Anabel dhe më pas si aktore në “LLT” ku ka rezultuar e suksesshme duke u pritur mjaft mirë nga publiku.

Por veç famës nga seriali Megi është bërë e njohur për postimet provokuese në Instagram ku jo pak ndjekës e krahasojnë me aktoret e filmave +18.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi ku një prej tyre i komenton: “Tani që u mbyllen faqet pornografike profili jot do jëtë më i vizituari në Shqipëri.”

Megi si gjithmonë nuk e ka kundërshtuar aspak këtë fakt madje i është kthyer komentuesit: “Të paktën dikush s’do shtiret”./albeu.com/


Shtuar 17.04.2020 06:58