Maturantja më e bukur dhe Keisi bëhen bashkë, çfarë po kurdisin vajzat në Toronto (FOTO LAJM)

Të dyja shumë të përfolura në mediat rozë.

Keisi përsa i përket lidhjes, fejesës, ndarjes dhe së fundmi ribashkimit me reperin e njohur Stresi.

E ndërsa Xhoi Fusha si maturantja më e bukur në Shqipëri për 2019.

Bukuroshja është shumë e ndjekur në Instagram në të cilin është edhe mjaft aktive.

Por Xhoi ka befasuar së fundmi me postimin pas nuk e dinim se ajo dhe Keisi kanë miqësi së bashku.

Vajzat duken se njihen prej kohësh dhe tashmë po kalojnë disa ditë të bukura në shoqërinë e njëra-tjetrës në Toronto./albeu.com/


Shtuar 5.03.2020 08:55