Ledri Vula fshin edhe foton e fundit në Instagram, për këtë shprehje të fuqishme (VIDEO)

Këtë vit të ri, reperi Ledri Vula i shqetësoi fansat pasi vendosi të fshijë të gjitha fotot dhe videot e publikuara përgjatë viteve në Instagram.

Reperi ka vendosur që këtë periudhë të bëjë pak pushim dhe të largohet nga rrjetet sociale dhe t’i mungojë publikut.

Ai madje fshiu dhe foton e fundit që publikoi pak ditë më parë, për të publikuar një status që të fut në mendime!

Mos ndoshta është tekst nga kënga e re e reperit?

“Secili në rrjete sociale qet t’kundërtën ca mrena vun”

“Dikush ta ka inati me qef, a dikush t’don me dhunë”!

Sipas “Indeksonline” ai do të pushojë për 2 muaj dhe më pas do të rikthehet fuqishëm.


Shtuar 10.01.2020 11:52