La gruan dhe fëmijën për Princeshën? Sekreti i errët pas martesës mbretërore

Martesa mes Princeshës Beatrice dhe milionerin italian Edoardo Mapelli Mozzi mesa duket nuk është aq e pafajshme.

Sërish kanë nsiur thashethemet e rrëta që thonë se Edoardo ka qenë i martuar me Dara Huang dhe ka një djalë 2-vjeçar me të, gjatë kohës që u lidh me Princeshën.

Sigurisht që ky lajm hedh errësirë mbi familjen mbretërore por në fakt gjërat kanë edhe anën tyre tjetër.

Edhe pse tuhet se Beatrice ishte shkaktarja që Mozzi i dha fund martesës dhe u nda nga bashkëshortja, burime pranë Mozzi-t e kanë hedhur poshtë këtë pretendim. /albeu.com/


Shtuar 19.07.2020 13:55