Kush i bëri dhuratën më të bukur Rudinës këtë ditëlindje, Marku apo ish-bashkëshorti (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi ditëlindjen e saj te 33-të. Në këtë ditë të shënuar nuk munguan as dhuratat.

Në Instagram, Dembacaj ka treguar se partneri, Mark Frroku nuk është kursyer aspak për ditëlindjen e saj, duke e surprizuar me fishekzjarrë.

Por ka munguar as dhurata e ish- bashkëshortit të saj Aleksit, e cila ruan një marrëdhënie shumë të mirë me të edhe pas ndarjes.

Ai i ka dhuruar një bluzë të personalizuar dhe një case për telefon, me inicialet e emrit të saj “R.D”.

Sipas jush, cili ka bërë dhuratën më të bukur?!


Shtuar 5.07.2020 14:29