Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha” (FOTO LAJM)

Njerëzit janë përpjekur t’i përshtaten një normaliteti të ri në kohën e Covid 19, duke sjellë një sërë eventesh të rëndësishme ashtu siç ishte dhe ‘Miss Arbëresha’ që u zhvillua mbrëmjen e djeshme në Itali.

Fituesja e këtij kompeticioni bukurie është Francesca Ferrara.

Ajo është vetëm 23 vjeç dhe i pëlqejnë udhëtimet dhe përvojat e reja, ka punuar në Londër dhe Barcelonë.


Shtuar 6.09.2020 08:05