Kejvina Kthella tregon të pasmet bobastike nga plazhi me bikini (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella ka joshur edhe njëherë ndjekësit e saj.

Kejvina Kthella ka publikuar një seri fotografish së fundmi me të cilat ka arritur edhe një herë të marrë vëmendjen e të gjithëve.

Modelja është duke shijuar disa ditë pushimi në vendlindje, dhe para pak orëve ka publikuar disa fotografi ku shihet teksa shijon një të diel me diell në plazh.

Bukuroshja në imazhet e shpërndara në profilin e saj në Instagram, është shfaqur në bikini ngjyrë zezë dhe në plan të parë kishte vënë linjat e përkryera.


Shtuar 16.08.2020 21:53