Karantina ju mundësoj të shihni fotot e papublikuara nga dasmat e VIP-ave (FOTO LAJM)

Kjo periudhë në karantinë ka bërë që shumë personazhe të famshëm shqiptarë të hapin albumet e tyre të fotove duke postuar kujtime nga fëmijëria, çastet e bukura që kanë kaluar, por edhe foto nga dita e tyre më e rëndësishme, dasma.

Sara Hoxha, Jonida Vokshi dhe bashkëshortja e Gaz Pajës, Ira kanë qenë disa nga vajzat e famshme që kanë publikuar foto nga dasmat e tyre gjatë këtyre ditëve.

Pamjet nuk ishin publikuar më parë dhe kështu po shohim për herë të parë momente nga dita më e bukur e këtyre çifteve shumë të dashur për publikun.


Shtuar 21.04.2020 18:49