Jonida dhe Romeo po karantinohen bashkë, rrjeti nxjerr “zbuluar” çiftin (FOTO LAJM)

Bënë bujë me lidhjen e tyre, bënë bujë edhe kur u ndanë.

Çifti shumë i pëlqyer nga publiku, Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Pak muaj pasi deklaruan ndarjen, Romeo dhe Jonida po e kalojnë bashkë karantinën dhe ndodhen në jug të vendit. Kanë qenë postimet në rrjete sociale që zbuluan rikthimin e çiftit tejet të komentuar.

Gjatë qëndrimit në jug, Jonida ka postuar një foto nga makina, ku shfaqet e freskët dhe pa makeup.


Shtuar 14.04.2020 06:52