Jeta e natës së djalit të kryeministrit, Greg Rama në shoqërinë e Mozzik (FOTO LAJM)

Padyshim që kjo periudhë ka qenë shumë e ngarkuar Greg Ramën. Ndonëse çeli këtë javë ekspozitën “Ex Nihilo”, në Universitetin e Arteve në Tiranë, djali i ish-kryeministrit Edi Rama, ka gjetur kohë edhe të shijojë fundjavën.

Ashtu si shihet edhe në rrjetet sociale, Greg ka qenë mbrëmjen e djeshme në një nga clubet e kryeqytetit, ku mes miqve duket se ka shijuar atmosferën dhe pse jo edhe një gotë.

Në Instagram ai ka postuar një foto me reperin Mozzik. Mesa duket ai ka konfirmuar me këtë shkrepje se ai është një fans i tij, por pse jo edhe një mik i mirë.


Shtuar 7.03.2020 14:27