Isli Islami bën buzët?! Fotoja që ngjalli dyshime (FOTO LAJM)

Moderatori i njohur Isli Islami së fundmi të publikuar një foto në rrjetet sociale, por dukshëm bien në sy buzët e tij. Ato duken më të fryra se zakonisht dhe kjo ka bërë që ndjekësit të aludojnë për ndërhyrje.

“Pse i bëre buzët pse? Ishe më mirë ashtu”, i ka komentuar dikush. Komenti është vënë re nga Isli, i cili ka vendosur t’i përgjigjet. “Urno??”, ka replikuar ai, duke lënë në pikëpyetje pyetjen e ndjekëses.

“Sa rezultat i mirë të paskan dalë buzët”, i ka shkruar dikush tjetër, por këtë herë moderatori ka vendosur të mos përgjigjet.


Shtuar 16.08.2020 07:49